Agglomarmur

Aglomarmur jest kamieniem o długiej i dobrze ugruntowanej tradycji w budownictwie. Stosowany jest przede wszystkim tam, gdzie tradycyjnie używa się również kamienia naturalnego np. jako okładziny schodów, blaty, łazienkowe płytki podłogowe.
Aglomarmur, jest alternatywą dla kamieni naturalnych, doceniony został przez budowlańców przede wszystkim ze względu na niższą cenę od kamieni naturalnych oraz łatwość obróbki i użycia w branży budowlanej, czy kamieniarskiej.

Kamień ten stał się konkurencyjny dla kamieni naturalnych przede wszystkim ze względu na jego walory estetyczne, wyjątkową wytrzymałość, dużą odporność na ścieranie oraz nieograniczone możliwości zastosowania i bogactwo kolorystyki porównywalne z bogactwem kolorów granitów, czy marmurów. Przewagę uzyskuje również jednolitą strukturą, wzornictwem i odcieniem w porównaniu z kamieniami naturalnymi, gdzie nigdy do końca nie da się przewidzieć wzornictwa.

Aglomarmur znajduje zastosowanie jako materiał na parapety wewnętrzne, blaty łazienkowe, schody, kominki, półki, elementy wykończeniowe, a także jako płyty podłogowe na posadzki, czy płyty ścienne. Z kamienia możemy również wykonać większość indywidualnych zamówień wykorzystując jego bogactwo kolorystyki.

Dostępne kolory

Kolor Beige Marfil
Kolor Bianco Carrara
Kolor Botticino
Kolor Breccia Aurora
Kolor Calacatta
Kolor Perlato Appia
Kolor Polare
Kolor Rosa Del Garda
Kolor Rosso Asiago
Kolor Veronese
Kolor BEIGE MILANO
Kolor BLACK MAMBA
Kolor COSMO
Kolor PERLA ARTE
Kolor SOPRANO

Masz pytania?

Zadzwoń

774 036 260 / 774 036 280

Napisz

biuro@jaro-max.com